Styto stránky jsou věnovány vývoji aplikace GPSka - navigačního SW pro mobilní telefony s integrovaným GPS přijímačem. Vznikla díky telefonu SXG75 a tomu, že pro tento telefon neexistuje žádné rozumné freeware řešení. Cílem je J2ME aplikace, která bude umožňovat maximální využití integrované GPSky a přemění tak telefon v plnohodnotný navigátor. Aplikaci již dále nevyvíjím.

locify_logo_beta V současné době spolupracuji na projektu jiného zdarma šiřitelného nástroje pro mobilní navigaci - Locify.

Vyznačuje se možností přidávání služeb třetími stranami, podporou BT GPS a snahou o kompatibilitu s mnoha telefony. Zkuste si to - sice alfa, ale bude líp ;-)

Vlastnosti poslední verze GPSky

Plánované vlastnosti

Podporovaná zařízení

Aplikace je vytvářena formou midletu dle specifikace MIDP2, CLDC1.1. Je tedy kompatibilní s jakýmkoliv mobilním telefonem podporujícím tyto standardy. Aby její používání mělo smysl musí telefon dále podporovat Location API (JSR179) pro získávání informací o poloze a JSR75 pro přístup k souborovému systému telefonu.

Reálně je testována na:

Pokud zkusíte aplikaci použít na jiném zařízení, prosím o informaci zda toto fungovalo.

Kontakt

Pokud mi chcete cokoliv sdělit, nejlépe tak učiníte na tomto emailu: Jiri Stepan. Uveďte prosím v subjectu slovo "GPSka".
Nebo můžete napsat do diskuse na SiemensMania.cz.